У Луцьку прощалися з військовим, який помер у лікарні. ФОТО

У Луцьку відбулась багатолюдна жалобна панахида за загиблим військовослужбовцем, який помер у лікарні після тривалого лікування.

Провели в останню путь волинського військового 24 березня, – повідомляє ВолиньPost.

Сергій Шкредь служив у 128-ій гірсько-піхотній бригаді. Він був важкопоранений під час виконання військового обов’язку ще 29 cічня 2015 року біля Дебальцевого і спочатку проходив лікування у Артемівській центральній районній лікарні.

Згодом поранено військового перевели у у Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені І.І.Мечникова, де після тривалого лікування Сергій помер. Його життя обірвалося на 29 році життя. Чоловік не дожив лише два місяці до свого тридцятиріччя.
cb-dsc1047
Відспівали загиблого бійця АТО у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, після чого відбулась громадська панахида на Театральному майдані міста.
cb-dsc1045
Директор 25 школи, у якій навчався Сергій Шкредь, Віктор Цейко згадував під час свого виступу про те, як два тижні тому він та педагогічний колектив дізналися про поранення свого колишнього учня і почали збирати йому кошти на лікування.
cb-dsc1048
«Майже два місяці Сергій боровся за життя, бо прагнув творити, любити Україну і своїх близьких та будувати власну родину. Ми пам’ятаємо Сергія Шкредя маленьким, життєрадісним хлопчиком, який був завжди усміхнений. Але сьогодні ми прощаємося із справжнім чоловіком та воїном, який віддав своє життя за Батьківщину. Наша школа втратила у цій війні вже третього колишнього учня», – мовив директор школи.
cb-dsc1050
Поховали Сергія Шкредя на міському кладовищі у селі Гаразджа на Алеї почесних поховань.    cb-dsc1051 cb-dsc1053 cb-dsc1054 cb-dsc1062 cb-dsc1071

Залишити відповідь