Привітання Валерія Бондарук до Дня Державного прапора та Дня Незалежності

Любі волиняни!

Сердечно вітаю вас з  великим національним святом нашої державності – Днем незалежності України та Днем Державного прапора! Народ України святкує уже 24 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй багатій, прекрасній і чарівній українській землі. Особливий трепет, з нагоди  свята, відчувається сьогодні,  в цей  скрутний для України час, коли ми ще й досі змушені боротися за волю, честь, добробут, за право самим будувати власне майбутнє, вільно підіймати синьо-жовтий стяг, за незалежність.

Від усієї душі зичу Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіху, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Мирного неба, щастя і злагоди у кожній родині!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

З святом Вас, волиняни! Любіть Україну. Пишайтесь її символами. Шануйте своїх героїв. Вчіть історію. Будьте гордими , що ви українці! Хай святиться ім’я твоє вічно, Україно – колиско моя.

 

З повагою

Валерій БОНДАРУК, член Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина», депутат Луцької міської ради